...

Fotograf Ślubny Koszalin

Fotograf ślubny Koszalin – fotografia to coś co mnie fascynuje. Nazywam się Arek Kucharski i jestem fotografem. Uwielbiam fotografować śluby, czerpać energię z radości i szczęścia Par Młodych.

 

Fotograf ślubNy Koszalin, Szczecin, Słupsk, Gdańsk, Toruń

Fotograf ślubny Koszalin – Zdjęcia ślubne, zdjęcia weselne, sesja nad morzem sprawia mi wiele satysfakcji, uwielbiam inspiracje oraz nowe wyzwania. Pomysły Młodych Par zaskakują, motywują do kolejnych wyzwań. Dysponuję świetnym sprzętem, dojadę do każdego miejsca które wymyślicie – Szczecin? Warszawa? Gdańsk? A może Kraków? Sesja w górach czy lepiej sesja nad morzem, Filharmonia w Koszalinie? Nie ma dla mnie granic! Polska jest taka piękna i daje wiele możliwości.

Fotograf Szczecin
Zdjęcia w szczecinie

JAK WYBRAĆ FOTOGRAFA I DLACZEGO MAM TO BYĆ JA?

Pierwsza i najważniejsza odpowiedź – NIE pracuję sam! Zawsze pracujemy w duecie. Moim wsparciem jest moja żona – Monika. Jako duet fotograficzny możemy Was zapewnić, że nigdy nic nam nie umknie. Robimy zdjęcia ślubne w oparciu o własne doświadczenie, wiedzę oraz skrupulatność – co dwie głowy to nie jedna J Wybierając fotografa ślubnego możecie mieć pewność, że nie naruszę Waszej prywatności. Panny Młode często martwią się, że to fotograf – facet robi zdjęcia z przygotowań. U nas to moja żona fotografuje Pannę Młodą w tych intymnych chwilach. Uwielbiamy pracować razem, i mogę zapewnić, że poczujecie tę energię, przyjaźń i pasję!

Fotograf na wesele
Fotograf Szczecin zdjęcia ślubne
Fotograf Szczecin zdjęcia ślubne

CZY FOTO KUCHARSKI TO NAJLEPSZY FOTOGRAF?

Nie będziemy mydlić oczu jesteśmy świetni. Naprawdę! Czy uważacie, że Wasze zdjęcia powinien robić ktoś, kto powie „jestem niezły”? Fotografia ślubna, wesele, sesja – Kochani – nic dwa razy się nie zdarza! Naszym zadaniem jest zrobić najlepsze zdjęcia i to na każdym weselu a nie tylko od czasu do czasu.

***Arkadiusz Kucharski Fotografia Ślubna***

KREATYWNA FOTOGRAFIA
Co to znaczy?

Niestety w niektórych przypadkach oznacza, że goni Was dinozaur…. Ale nie u nas

Możecie zauważyć, że nasze zdjęcia mają różną kolorystykę. Od klasycznej, podkolorowanej subtelnie, poprzez czarno białe retro, odcienie gold, do najmodniejszej kolorystyki boho. W kolorowaniu zdjęć weselnych, ślubu, sesji robimy kilka wersji kolorystycznych, takie również otrzymujecie. Podczas spotkania na pewno zapytam, co się Wam podoba najbardziej.

CO MÓWIĄ O NAS?
Fotograf Szczecin

Monika

Arek

Fotografia Szczecin
opinie

Mogę polecić Arka z czystym sumieniem. Ogolnie nie przepadam za sesjami fotograficznymi, ale współpraca z Arkiem i Moniką to czysta przyjemność. Ta para fotografów wprowadza taką atmosferę, że uśmiech sam cisnie się na twarz, nawet w tak stresującym dniu jak dzień Ślub. Jeśli chcesz zdjęcia w tydzień po weselu to uderzaj do Arka. Wraz z żoną nastepną sesję zdjęciową (brzuszkową) napewno zrealizujemy z Foto-Kucharski.

ewelina i karol

Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze ślubnych zdjęć. Widać było, że fotografowie przygotowywali się indywidualnie do nas, a nie traktowali nas jak kolejną parę do sfotografowania. Byli przy tym bardzo taktowni, kontaktowi i profesjonalni. Szczerze polecam

wiktoria i irek
Fotografia Szczecin

Gorąco polecamy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, a teledysk ślubny rewelacyjny.

kasia i bartek
Zdjęcia w szczecinie

Zdjęcia są przepiękne, a stres przedślubny niewidoczny  Ukazują dokładnie to, co chcieliśmy zapamiętać z tego dnia. Do dziś dostarczają nam wiele wzruszeń. Dzięki Wam do dziś możemy cieszyć się tym dniem. Niesamowite jest to co robicie! Ujeliście nas swoim profesjonalizmem, poczuciem humoru i podejściem do klienta. Wszystkim tym, którzy oczekują spektakularnego efektu, profesjonalnej pamiątki i obsługi na najwyższym poziomie POLECAMY! Najlepsi z Najlepszych

kasia i wojtek

Dj na wesele / wodzirej

Nie masz dj-a na swoje wesele?

Polecam i zapraszam do zapoznania się z ofertą.

„Kreatywni Polska” – Dj Sebastian Pączkowski – Człowiek, który jest przykładem że jeśli ktoś bardzo czegoś pragnie, to może wejść na wyżyny szybko i skutecznie. Pracowitość i upór w dążeniu do celu popłacają. A jeżeli do tego posiada się dobry, profesjonalny warsztat i wrodzone umiejętności to miksowanie i granie muzyki stają się sprawa prostą.

na skróty

Fotograf Ślubny Koszalin

Napisz do mnie

Formularz Kontaktowy

    Data ślubu

    Wyrażam zgodę

    Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
    Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.