...
Fotograf Szczecin

Fotograf ślubny Szczecin

Fotograf ślubny Szczecin – Gdybyśmy mieli poprosić jednego z poetów o napisanie dla nas kilku słów o tym, jak piękne są sesje ślubne w Szczecinie, zwrócilibyśmy się do Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. To on przed laty pisał o mieście tak: „Posłuchaj tylko: ten szum, to noc tak płynie,/ szeroka noc, gwiaździsta noc sierpniowa,/ sierpniowy czas, sierpniowy wiatr w Szczecinie –/ o, cóż za szczęście w tej godzinie/ przez okno patrzeć w świat i kochać go od nowa”.

Czy można oczekiwać lepszej rekomendacji szczecińskich zakątków, i, co ważniejsze, czy istnieje piękniejsze miejsce do wykonania zdjęć ślubnych? Chyba nie. Nasz zespół profesjonalnych fotografów ślubnych Foto Kucharski wykonuje sesje nie tylko w sierpniu, ale przez cały rok.

Fotograf szczecin, Zdjęcia weselne

Foto Kucharski – profesjonalne sesje ślubne i narzeczeńskie

Profesjonalna sesja ślubna w Szczecinie lub narzeczeńska powinna być starannie zaplanowana i przeprowadzona z dużym zaangażowaniem oraz dbałością o detale. To właśnie takie szczegóły jak czułe spojrzenie, delikatny pocałunek w czoło lub subtelne podniesienie kącika ust decydują o finalnym efekcie zdjęć ślubnych. Nasz zespół Foto Kucharski to czwórka doświadczonych fotografów ślubnych ze Szczecina. Oferujemy profesjonalne zdjęcia weselne i narzeczeńskie oraz teledyski ślubne z wykorzystaniem drona.

Fotograf Szczecin zdjęcia ślubne
Zdjęcia w szczecinie
Fotograf Szczecin zdjęcia ślubne

JAK WYBRAĆ FOTOGRAFA w szczecinie I DLACZEGO MAM TO BYĆ JA?

Dobry fotograf ze Szczecina

Podczas wyboru fotografa na zdjecia warto kierować się następującymi kryteriami:

 1. Doświadczenie i umiejętności – ważne, aby wybrać fotografa, który posiada odpowiednie kompetencje i doświadczenie, aby mieć pewność, że zdjęcia będą wysokiej jakości.
 2. Portfolio – warto zobaczyć dotychczasowe prace fotografa ślubnego, aby upewnić się, że jego styl i sposób pracy odpowiadają Waszym oczekiwaniom.
 3. Referencje i opinie. Zapoznanie się z opiniami innych osób, które korzystały z usług danego fotografa, da pewność, że jest on godny zaufania.
 4. Indywidualne podejście. Fotograf Szczecin otwarty na sugestie Młodej Pary to dobry fotograf.

Nasz zespół Foto Kucharski może pochwalić się bogatym portfolio i świetnymi opiniami zadowolonych Klientów. Profesjonalne zdjęcia w Szczecinie to nie tylko nasz zawód, ale przede wszystkim pasja, która za każdym razem przynosi nam spełnienie i mnóstwo radości. Wśród wartości, którymi się kierujemy jest profesjonalne podejście, otwartość na wizję zdjęć ślubnych, jaką mają Młodzi, rzetelność oraz bezpośredniość. Każdy z czterech profesjonalnych fotografów z Foto Kucharski daje od siebie to, co najlepsze, dlatego razem tworzymy tak zgrany i kreatywny zespół.

Fotograf na wesele
Fotograf Szczecin zdjęcia ślubne
Fotograf Szczecin zdjęcia ślubne
Fotograf Szczecin zdjęcia ślubne
Fotograf Szczecin zdjęcia ślubne
Fotograf Szczecin zdjęcia ślubne

Gdzie na sesję ślubną w Szczecinie?

Sesja ślubna w Szczecinie? Mówimy zdecydowane tak! Miasto oferuje mnóstwo pięknych zakątków stanowiących doskonałe tło dla zdjęć ślubnych. Szczecin oddaje zakochanym do dyspozycji swoje zielone parki, budynki historyczne i romantyczne nadmorskie plaże. Wśród miejsc, które warto wziąć pod uwagę przy wybieraniu pleneru na sesję ślubną w Szczecinie są: Park Kasprowicza z klimatycznymi alejkami i fontannami, Zamek Książąt Pomorskich – gotycka budowla z XIV wieku, urokliwy Most Długi czy Wały Chrobrego – popularna promenada nadmorska. To kilka z wielu propozycji gdzie wykonać zdjęcia ślubne w Szczecinie.  Ważne, aby wybrać miejsce, które odpowiada Waszej estetyce, dlatego zanim udamy się w plener, chętnie posłuchamy o Waszej wizji i oczekiwaniach co do sesji zdjęciowej lub narzeczeńskiej.

***Arkadiusz Kucharski Fotografia Ślubna***

Fotograf Szczecin
Film ślubny szczecin
Teledyski ślubne

Teledysk ślubny w Szczecinie to coraz bardziej popularny sposób na uwiecznienie uroczystości zaślubin i wesela. To kilkuminutowy film zawierający zdjęcia i nagrania z ceremonii oraz wesela, a także ujęcia z przygotowań, sesji ślubnej czy innych wspólnych momentów Pary Młodej. Film ślubny jest doskonałym sposobem na przypomnienie sobie tego wyjątkowego dnia i dzielenie się nim z rodziną i przyjaciółmi, jednak aby tak było, należy zatrudnić profesjonalnego kamerzystę lub fotografa ślubnego zajmującego się wykonywaniem wideo ze ślubu. W naszym zespole Foto Kucharski oferujemy przepiękne teledyski ślubne wzbogacone o ujęcia z drona, które ukazują niesamowite szczecińskie krajobrazy z lotu ptaka. Wideo ślubne filmowane dronem dostępne jest w pakiecie z teledyskiem, bez żadnych dodatkowych opłat.

Możecie zauważyć, że nasze zdjęcia mają różną kolorystykę. Od klasycznej, podkolorowanej subtelnie, poprzez czarno białe retro, odcienie gold, do najmodniejszej kolorystyki boho. W kolorowaniu zdjęć weselnych, ślubu, sesji robimy kilka wersji kolorystycznych, takie również otrzymujecie. Podczas spotkania na pewno zapytam, co się Wam podoba najbardziej.

CO MÓWIĄ O NAS?
Fotograf Szczecin

Monika

Arek

Fotografia Szczecin
opinie
Fotograf Szczecin

Mogę polecić Arka z czystym sumieniem. Ogolnie nie przepadam za sesjami fotograficznymi, ale współpraca z Arkiem i Moniką to czysta przyjemność. Ta para fotografów wprowadza taką atmosferę, że uśmiech sam cisnie się na twarz, nawet w tak stresującym dniu jak dzień Ślub. Jeśli chcesz zdjęcia w tydzień po weselu to uderzaj do Arka. Wraz z żoną nastepną sesję zdjęciową (brzuszkową) napewno zrealizujemy z Foto-Kucharski.

ewelina i karol

Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze ślubnych zdjęć. Widać było, że fotografowie przygotowywali się indywidualnie do nas, a nie traktowali nas jak kolejną parę do sfotografowania. Byli przy tym bardzo taktowni, kontaktowi i profesjonalni. Szczerze polecam

wiktoria i irek
Fotografia Szczecin

Gorąco polecamy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, a teledysk ślubny rewelacyjny.

kasia i bartek
Zdjęcia w szczecinie

Zdjęcia są przepiękne, a stres przedślubny niewidoczny  Ukazują dokładnie to, co chcieliśmy zapamiętać z tego dnia. Do dziś dostarczają nam wiele wzruszeń. Dzięki Wam do dziś możemy cieszyć się tym dniem. Niesamowite jest to co robicie! Ujeliście nas swoim profesjonalizmem, poczuciem humoru i podejściem do klienta. Wszystkim tym, którzy oczekują spektakularnego efektu, profesjonalnej pamiątki i obsługi na najwyższym poziomie POLECAMY! Najlepsi z Najlepszych

kasia i wojtek

Dj na wesele / wodzirej

Nie masz dj-a na swoje wesele?

Polecam i zapraszam do zapoznania się z ofertą.

„Kreatywni Polska” – Dj Sebastian Pączkowski – Człowiek, który jest przykładem że jeśli ktoś bardzo czegoś pragnie, to może wejść na wyżyny szybko i skutecznie. Pracowitość i upór w dążeniu do celu popłacają. A jeżeli do tego posiada się dobry, profesjonalny warsztat i wrodzone umiejętności to miksowanie i granie muzyki stają się sprawa prostą.

na skróty

Fotograf na wesele szczecin

Napisz do mnie

Formularz Kontaktowy

  Data ślubu

  Wyrażam zgodę

  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.